U9 Division

Preskate Information/Groups

Division Date Session Group Rink Start Duration
U9 Sat, Sep 24 Preskate 4 Group 1 JEM2 12:00 PM 0:45
      Group 2 JEM2 11:00 AM 0:45
      Group 3 JEM2 10:00 AM 0:45
      Group 4 JEM2 9:00 AM 0:45
      Group 5 JEM2 8:00 AM 0:45

Group 1 Group 2 Group 3 Group 4 Group 5
Adamus, Willow Anderson, Amy Anderson, Rose Archdekin, Sienna Bacon, Blakely
Bloor, Ruby Blanch, Emma Benson, Julia Beckett, Aria Baptist, Lexi
Bothorel, Lennon Bowes, Paisley Brattan, Brynn Briske, Bryelle Buchan, Mila
Chmarney, Harper Chestolowski, Alexandrea Chauhan, Pavika Catton, Kinlee Campbell, Laya
Colwell, Lakelyn Cote, Pryce Cozac, Arlen Dolan, Abigail Drozda, Sydney
Fitzpatrick, Rowan Ernewein, Reese Elmgren, Kate Ekstrom, Elizabeth Duda, Emersyn
Forrest, Lexi Frank, Pisim Gabruch, Emilie Giroux, Ellie Goluboff-Munro, Goldie
Gusikoski, Abigail Guldiman, Mackenzie Gran, Hannah Graham, Elise Goshulak, Emmy
Harmon, Reese Harvey, Mylah Hofmann, Molly Hornung, Bryn Hrycuik, Brinn
Janzen, Mataya Jacobson, Mira Iron, Emilea Inverarity, Nahla Hulak, Maisie
Johnson, Raelle Johnstone, Abigail Kahovec, Liv Karr, Vaughn Kehrig, Jasper
Kostiuk, Amelia Klassen, Bristol Kirkwood, Kynzlee Kilmister, Mila Khadiken, Samara
Kube, Cadence Lauen, Aurora Ledding, Joey Leibel, Brinley Lemesurier, Maeve
Madsen, Emma Machtaler, Clara Lucyshyn, Haylen Linnen, Hazel Liakopoulos, Bernadina
Magill, Locklyn Malinowski, Allie Marchinko, Addie Mareschal, Harper Martin, Payton
Mcdonald, Ayla Mcginn, Fiona Mccomas, Lily Mcavoy, Lola Martin, Renna
Mcdonald, Mya Mcmahon, Leir Ness, Madelyn Mitchell, Lucy Mitsuing, Amarys
Nowosad, Evan Niekamp, Julie Parker, Tallah Moreau, Kenley Modien, Leahana
Olfert, Etta Orosz, Aria Pizzuto, Hayden Patola, Emily Pederson, Logyn
Pupo, Francesca Potapinski, Allyna Rieger, Devyn Persson, Josie Pek, Angélie
Reis, Norah Reis, Wynnlee Schaefer, Bryar Riou, Josie Roy, Katherine
Schraeder, Emily Schmid, Avery Skanderbeg, Eve Sampson, Chloe Roy, Sarah
Schultz, Claire Scott, Kinley Street, Everly Soparlo, Sylvie Starr, Ainsley
Thomson, Cooper Theriault, Ashlyn Vancaeseele, Avery Stoicescu, Alena Staudinger, Adelyn
Thomson, Finnley Tofin, Aubree Wanner, Sofia Vaxvick, Taylor Wailing, Sloan
Warrington, Evey Wardell, Sara Whyley, Ariana Walter, Penny Walker, Brynley
Wawryk, Gray Werezak, Brooklynn Kirzinger, Emery Wills, Alix Wright, Eleanor Fox
Drobot, Alex Lockyer, Nova Sampson, Jovi Zmud, Kori Zinkowski, Piper
Mcfadyen, Annelise Curtis, Ellawyn Burgess, Abigail   Mellor, Lauren

Evaluation Information

Division Date Session Group Rink Start Duration
  Sun, Sep 25 Skills 1 Group 1 JEM1 7:45 AM 0:45
      Group 2 JEM4 8:30 AM 0:45
      Group 3 JEM4 9:30 AM 0:45
      Group 4 JEM4 10:30 AM 0:45
      Group 5 JEM4 11:30 AM 0:45
  Sat, Oct 1 Skills 2 Group 1 AG2 8:15 AM 0:45
      Group 2 AG2 9:15 AM 0:45
      Group 3 AG2 10:15 AM 0:45
      Group 4 AG2 11:15 AM 0:45
      Group 5 AG2 12:15 PM 0:45
  Sun, Oct 2 Scrimmage 1 Group 1 AG1 8:15 AM 0:45
      Group 2 AG1 9:15 AM 0:45
      Group 3 AG1 10:15 AM 0:45
      Group 4 AG1 11:15 AM 0:45
  Mon, Oct 3 Scrimmage 2 Group 1 JEM4 4:45 PM 0:45
      Group 2 JEM4 5:45 PM 0:45
  Tue, Oct 4 Scrimmage 2 Group 3 JEM4 4:45 PM 0:45
      Group 4 JEM4 5:45 PM 0:45
  Wed, Oct 5 Bubble Group 1   JEM4 6:00 PM 0:45
  Thu, Oct 6 Bubble Group 2   JEM1 5:45 PM 0:45

Skills Groups

Group 1 Group 2 Group 3 Group 4 Group 5
Adamus, Willow Anderson, Amy Archdekin, Sienna Bacon, Blakely Baptist, Lexi
Bothorel, Lennon Bloor, Ruby Blanch, Emma Benson, Julia Beckett, Aria
Bowes, Paisley Brattan, Brynn Briske, Bryelle Brown, Maren Buchan, Mila
Chestolowski, Alexandrea Chauhan, Pavika Catton, Kinlee Campbell, Laya Burgess, Abigail
Chmarney, Harper Colwell, Lakelyn Cote, Pryce Cozac, Arlen Curtis, Ellawyn
Ekstrom, Elizabeth Duda, Emersyn Drozda, Sydney Drobot, Alex Dolan, Abigail
Elmgren, Kate Ernewein, Reese Fitzpatrick, Rowan Forrest, Lexi Frank, Pisim
Graham, Elise Goshulak, Emmy Goluboff-Munro, Goldie Giroux, Ellie Gabruch, Emilie
Gran, Hannah Guldiman, Mackenzie Gusikoski, Abigail Harmon, Reese Harvey, Mylah
Inverarity, Nahla Hulak, Maisie Hrycuik, Brinn Hornung, Bryn Hofmann, Molly
Iron, Emilea Jacobson, Mira Janzen, Mataya Johnson, Raelle Johnstone, Abigail
Kilmister, Mila Khadiken, Samara Kehrig, Jasper Karr, Vaughn Kahovec, Liv
Kirkwood, Kynzlee Kirzinger, Emery Klassen, Bristol Kube, Cadence Lauen, Aurora
Linnen, Hazel Liakopoulos, Bernadina Lemesurier, Maeve Leibel, Brinley Ledding, Joey
Lockyer, Nova Lucyshyn, Haylen Machtaler, Clara Madsen, Emma Magill, Locklyn
Martin, Renna Martin, Payton Mareschal, Harper Marchinko, Addie Malinowski, Allie
Mcavoy, Lola Mccomas, Lily Mcdonald, Ayla Mcdonald, Mya Mcfadyen, Annelise
Mitsuing, Amarys Mitchell, Lucy Mellor, Lauren Mcmahon, Leir Mcginn, Fiona
Modien, Leahana Moreau, Kenley Ness, Madelyn Nowosad, Evan Niekamp, Julie
Pederson, Logyn Patola, Emily Parker, Tallah Orosz, Aria Olfert, Etta
Pek, Angélie Persson, Josie Pizzuto, Hayden Potapinski, Allyna Pupo, Francesca
Roy, Katherine Riou, Josie Rieger, Devyn Reis, Wynnlee Reis, Norah
Roy, Sarah Sampson, Chloe Sampson, Jovi Schaefer, Bryar Schmid, Avery
Soparlo, Sylvie Skanderbeg, Eve Scott, Kinley Schultz, Claire Schraeder, Emily
Starr, Ainsley Staudinger, Adelyn Stoicescu, Alena Thomson, Cooper Street, Everly
Vaxvick, Taylor Vancaeseele, Avery Tofin, Aubree Thomson, Finnley Theriault, Ashlyn
Wailing, Sloan Walker, Brynley Walter, Penny Wanner, Sofia Wardell, Sara
Wiens, Autumn Whyley, Ariana Werezak, Brooklynn Wawryk, Gray Warrington, Evey
Wills, Alix Wright, Eleanor Fox Zinkowski, Piper Zmud, Kori  

© 2022 Powered by TEAMLINKT