U11 Division

Division Date Session Group Rink Start Duration
U11 Sat, Sep 24 Preskate 4 Group 1 JEM2 1:00 PM 0:45
      Group 2 JEM2 2:00 PM 0:45
      Group 3 JEM2 3:00 PM 0:45
      Group 4 JEM2 4:00 PM 0:45
      Group 5 JEM2 5:00 PM 0:45
      Group 6 JEM2 6:00 PM 0:45

PRESKATE #4 GROUPS

Group 1 Group 2 Group 3 Group 4 Group 5 Group 6
Alexandre, Davis Arthurs, Abigail Bacon, Leighton Bahrey, Ruby Baxter, Emma Bear, Cadri
Bouchard, Khloe Bothorel, Harper Bitz, Falyn Bildfell, Sophia Bennett, Alexis Beatty, Camryn
Boutin, Brooklyn Bowes, Mckinley Brattan, Kate Brick, Reese Broks, Marlo Bryant, Ellie
Camrud, Nazlyn Campbell, Kelry Bueckert, Amelia Buck, Emma Buchinski, Lily Bubnick, Noa
Chapman, Emersyn Chicoine, Clara Cook, Sadie Desrosiers, Oaklynn Corrigal, Axyl Danielson, Brynlee
Epp, Quinn Engele, Carys Eidem, Megan Dubnick, Lennan Corrigal, Isla Dash, Ryan
Fidyk, Blakeley Fitzpatrick, Georgia Fox, Emily Friesen, Madden Gabruch, Zoria Gignac Asselin, Isla
Harder, Loah Hardage, Reese Hamilton, Olivia Gray, Avery Goodwin, Camryn Goebel, Aria
Haubrich, Vanessa Hilbig, Bentley Hipperson, Neve Horner, Emily Houle, Madison Hounjet, Taylor
Jeffrey, Ellie Jacobson, Sina Hutchison, Laina Hurd, Rose Hulak, Capri Huber, Hayden
Kachur, Claire Katelnikoff, Jordyn Keller, Farrah Kielo, Elizabeth Kinequon, London Klein, Kourtney
Lammers, Andie Kurysh, Quinn Kung, Cathy Koroll, Talia Kolb, Taylor Klemmer, Taylor
Lapsiuk, Rowyn Lindberg, Nora Lintott, Violet Lloyd, Maya Mackenzie, Madeline Magill, Archer
Millsap, Avery Mike, Elayna Mclay, Harper Mccomas, Ella Martin, Aubree Marchinko, Daviana
Mitchell, Louise Mollenhauer, Alyssa Morris, Jemma Murphy, Leven Myers, Indiana Neurauter, Kayla
Perrier, Palmer Peet, Kaylee Pederson, Jade Pawluk, Emily Parker, Kenzie Okrainetz, Isabella
Peters, Isabella Phillips, Alexa Pilot, Avery Plower, Lily Poppitt, Alissandra Prafke, Olivia
Roslinsky, Bridgette Rohel, Eva Rieger, Blakeley Rice, Tessa Renneberg, Adley Prebble, Isabelle
Sander, Emersyn Sandrino, Evelynn Sanford, Isla Sawdey, Dylan Schenstead, Cazda Schindelka, Jemma
Strongarm, Audrina Staudinger, Beth Spelay, Elina Soparlo, Sara Sellers, Jayla Scott, Josie
Sun, Abigail Tanasichuk, Evelyn Tarala, Kaitlyn Taylor, Ella Tetreault, Ella Thompson, Elle
Wagar, Riya Vessey, Addison Urmson, Claire Toy, Emily Thunderchild, Kalea Thunder, Jae
Wagner, Olivia Weiman, Grace Wells, Elle Willms, Maia Willy, Blake Wuttunee, Reese
Dale, Michelle Drobot, Paige     Zoski, Sophia Yaniw, Shaylin

Evaluation Information

Division Date Session Group Rink Start Duration
U11 Sun, Sep 25 Skills 1 Group 1 JEM1 8:45 AM 0:45
      Group 2 JEM4 12:30 PM 0:45
      Group 3 JEM4 1:30 PM 0:45
      Group 4 JEM4 2:30 PM 0:45
      Group 5 JEM4 3:30 PM 0:45
      Group 6 JEM4 4:30 PM 0:45
  Sat, Oct 1 Skills 2 Group 1 AG1 8:00 AM 0:45
      Group 2 AG1 9:00 AM 0:45
      Group 3 AG1 10:00 AM 0:45
      Group 4 AG1 11:00 AM 0:45
      Group 5 AG1 12:00 PM 0:45
      Group 6 AG1 1:00 PM 0:45
  Sun, Oct 2 Scrimmage 1 Group 1 AG2 8:45 AM 0:45
      Group 2 AG2 9:45 AM 0:45
      Group 3 AG2 10:45 AM 0:45
      Group 4 AG2 11:45 AM 0:45
  Mon, Oct 3 Scrimmage 2 Group 1 JEM2 5:00 PM 0:45
      Group 2 JEM2 6:00 PM 0:45
  Tue, Oct 4 Scrimmage 2 Group 3 JEM2 5:00 PM 0:45
      Group 4 JEM2 6:00 PM 0:45
  Wed, Oct 5 Bubble Group 1   JEM4 5:00 PM 0:45
  Thu, Oct 6 Bubble Group 2   JEM1 4:45 PM 0:45

Skills Groups

Group 1 Group 2 Group 3 Group 4 Group 5 Group 6
Alexandre, Davis Arthurs, Abigail Bacon, Leighton Bahrey, Ruby Baxter, Emma Bear, Cadri
Bouchard, Khloe Bothorel, Harper Bitz, Falyn Bildfell, Sophia Bennett, Alexis Beatty, Camryn
Boutin, Brooklyn Bowes, Mckinley Brick, Reese Broks, Marlo Bryant, Ellie Bubnick, Noa
Chapman, Emersyn Camrud, Nazlyn Campbell, Kelry Bueckert, Amelia Buck, Emma Buchinski, Lily
Chicoine, Clara Cook, Sadie Dale, Michelle Danielson, Brynlee Dash, Ryan Desrosiers, Oaklynn
Fox, Emily Fitzpatrick, Georgia Epp, Quinn Engele, Carys Dubnick, Lennan Drobot, Paige
Friesen, Madden Gabruch, Zoria Gignac Asselin, Isla Goebel, Aria Goodwin, Camryn Gray, Avery
Hipperson, Neve Hilbig, Bentley Haubrich, Vanessa Harder, Loah Hardage, Reese Hamilton, Olivia
Horner, Emily Houle, Madison Hounjet, Taylor Huber, Hayden Hulak, Capri Hurd, Rose
Keller, Farrah Katelnikoff, Jordyn Kachur, Claire Jeffrey, Ellie Jacobson, Sina Hutchison, Laina
Kielo, Elizabeth Kinequon, London Klein, Kourtney Klemmer, Taylor Kolb, Taylor Koroll, Talia
Lloyd, Maya Lintott, Violet Lindberg, Nora Lapsiuk, Rowyn Lammers, Andie Kung, Cathy
Mackenzie, Madeline Magill, Archer Marchinko, Daviana Martin, Aubree Mccomas, Ella Mclay, Harper
Murphy, Leven Morris, Jemma Mollenhauer, Alyssa Mitchell, Louise Millsap, Avery Mike, Elayna
Myers, Indiana Neurauter, Kayla Okrainetz, Isabella Parker, Kenzie Pawluk, Emily Pederson, Jade
Plower, Lily Pilot, Avery Phillips, Alexa Peters, Isabella Perrier, Palmer Peet, Kaylee
Poppitt, Alissandra Prafke, Olivia Prebble, Isabelle Renneberg, Adley Rice, Tessa Rieger, Blakeley
Schindelka, Jemma Sawdey, Dylan Sanford, Isla Sandrino, Evelynn Sander, Emersyn Rohel, Eva
Scott, Josie Sellers, Jayla Soparlo, Sara Spelay, Elina Staudinger, Beth Strongarm, Audrina
Thunder, Jae Thompson, Elle Tetreault, Ella Taylor, Ella Tanasichuk, Evelyn Sun, Abigail
Toy, Emily Urmson, Claire Vessey, Addison Willms, Maia Wells, Elle Wagner, Olivia
      Zoski, Sophia Wuttunee, Reese Willy, Blake

© 2022 Powered by TEAMLINKT